sadsad x
asdasd
Hakkımızda

        EnstrümanBizde.com bir İDİL MÜZİK kuruluşudur.

        10 yılı aşkın süredir, Türkiye'nin ileri gelen müzisyenlerine müzik aletleri temini ve müzik aşıklarına müzik eğitimi konularında hizmet gösteren ekibimiz; 2010 yılından itibaren İDİL MÜZİK tescilli markası ile ulusal ve uluslararası düzeyde bu hizmetlerini devam ettirmektedir.

        Antalya'da açılan ilk perakende mağazası ile başlayan müzik dolu bu büyüleyici yolculukta İDİL MÜZİK ailesine, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan sanat merkezi, perakende satış mağazaları, cep satış mağazaları, kayıt ve prova stüdyoları, Drumland davul okulu dahil olmuştur. Durmadan kendini uluslararası ölçekte geliştiren ekibimizin son üyesi de internet satış platformu olan EnstrümanBizde.com olmuştur. Şu anda siz de bu güzel projenin içerisinde dolaşmaktasınız.

        İnternet satış platformlarındaki aksaklıklar, eksiklikler, müşteri memnuniyetsizlikleri ve daha nice sıkıntı ekibimiz tarafından incelendikten ve değerlendirildikten sonra EnstrümanBizde.com projesi hayata geçirilmiştir. "%100 müşteri memnuniyeti" sloganı ile yola çıkan bizler için en önemli değer müzisyenlerin mutluluğu olmuş ve bu konu dışındaki her şey ikinci planda değerlendirilmiştir.

        Siparişinizin tamamlanmasından, kargonuzun size ulaşmasına hatta satış sonrası sorun ve sıkıntılarınıza alacağınız yanıtlara kadar, bahsettiğimiz değerler doğrultusunda hep mutlu olan ve farkı hisseden sizler olacaksınız.

        Her sipariş ettiğiniz ürünün özenle kalite kontrolünden geçtiğine ve size ulaştırıldığına emin olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, büyük depolar içerisinde kaybolmuş ürünleri sipariş etmekten kurtulup SİZE ÖZEL kontrol edilmiş ve ayarlanmış müzik aletinizi keyifle kullanabilirsiniz.

        Mutlu bir müzik yaşamı ve keyifli alışverişler dileriz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.